Zapytaj lekarza sex

Czy wychodząc z nowym partnerem? Być może chcesz wiedzieć, czy seks jest bezpieczny po zawale serca. Nie jesteś sam, i dr Anne Edwards ma odpowiedzi.

Tak, to dobry pomysł, aby używać prezerwatyw, by chronić Cię przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Nastąpił wzrost w ostatnich latach w chorobach przenoszonych drogą płciową (STI) u osób starszych, więc nawet jeśli nie trzeba się martwić o uzyskanie ciąży, ważne jest, aby używać prezerwatyw, aby zachować zdrowie. Przypadki HIV, chlamydia, brodawki narządów płciowych, opryszczka narządów płciowych i rzeżączki są dzieje się u osób starszych, głównie dlatego, że zbyt wiele osób nie używać prezerwatyw.

Jeśli myślisz o seks z kimś nowym, zachęcić ich do korzystania z prezerwatyw. Może się okazać, że trudno o tym mówić, ale nie jest tak dużo rozgłosu o prezerwatywach, że twój partner może nie być zaskoczony, jeśli wprowadzą tego tematu.

Jestem 60 i zaczęły widząc kogoś nowego. Czy naprawdę trzeba się martwić o prezerwatywach?

Jeśli jesteś kobietą seks po raz pierwszy w czasie, można cieszyć się nim więcej, jeśli używasz dodatkowego smarowania. Jeśli to nie wystarczy, przebieg estrogenów kremem z lekarzem może pomóc.

Dowiedz się więcej o tym, jak ma bezpieczniejszego seksu.

Jeśli miałeś atak serca, zespół specjalistą i lekarz powinien udzielić porady w oparciu o indywidualne okoliczności. Ogólnie rzecz biorąc, można zacząć od nowa seks trzy lub cztery tygodnie później.

Jeśli już miał atak serca, ryzyko wystąpienia inny spowodowanego seksu jest bardzo małe.

Regularne ćwiczenia jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby zapobiec kolejnemu atakowi serca. Jeśli to zrobisz, będzie to również zmniejszyć ryzyko zawału serca związanego z seksem.

Czytaj więcej o tym, jak zachować zdrowe serce.

Jak szybko można bezpiecznie uprawiać seks po zawale serca?

Może to z pewnością dobre dla dobrego samopoczucia. Będąc dotykany, przytulił, pogłaskał i posiadające orgazm wszystko wydaje się, że ludzie szczęśliwsi. Czy to sprawia, że ​​można żyć dłużej trudniej jest powiedzieć, ale jednym z badań stwierdzono, że mężczyźni, którzy mieli częste orgazmy nie żyją dłużej.

Regularne ćwiczenia może utrzymać się zdrowo i zachować popęd płciowy żyje. Najczęstsze problemy płciowe są brak zainteresowania dla kobiet i impotencję dla mężczyzn. Ćwiczenia mogą pomóc w obu tych problemów, ponieważ mogą lekarzy. Lekarz będzie zobaczyć wiele osób z tych lub innych problemów seksualnych, więc nie czuję się zakłopotany temat z prośbą o pomoc.

Czytaj więcej na temat problemów seksualnych u kobiet i problemów seksualnych u mężczyzn.

Dr Anne Edwards jest dyrektor kliniczny w Klinice GUM, Oxford University Hospitals Trust,

9/11 /

Czy seks naprawdę dobre dla zdrowia?

9/11 /

JavaScript i Flash Player jest wymagany do oglądania wyborów narzędzi.

JavaScript może być włączony opcjach przeglądarki. Jeśli nie masz wersję Flash Player można Adobe Flash Player z Adobe Systems Incorporated najpierw pobrać bezpłatny href=”http://www.adobe.com/products/flashplayer/”> z Adobe Systems Incorporated.

22/10 /

22/10 /

Dowiedz się więcej o posiadanie satysfakcjonującego życia seksualnego, jak się starzeć, w tym informacje na temat menopauzy i problemów z erekcją

Cierpiących na przewlekłe bóle mogą zobaczyć ich życie seksualne spalić na panewce. Przeczytaj porady jak ożywić seks ze swoim partnerem

Kiedy menopauza trafienia, dzięki czemu problemy seksualne. Ale istnieje szereg rozwiązań

Wszystko, co musisz wiedzieć o antykoncepcji, jak to działa i gdzie je zdobyć

Zdrowy styl życia informacji dla mężczyzn w wieku 60 i więcej lat

Zdrowy styl życia informacji i doradztwa dla kobiet w wieku 60 lat i powyżej

Sex jak wiek

Sex porady, jeśli masz uporczywy ból

Seks po menopauzie

Podręcznik antykoncepcja

 60-plus

 60-plus