produkty przyjazne dla astmy: czy pomagają zmniejszyć objawy?

Podjąć inne kroki, aby wyeliminować wyzwalacze astmy

Niestety, eliminując wyzwalacze astmy nie jest tak proste jak zakup filtra powietrza lub pokrycie materaca. Ty nigdy nie całkowicie pozbyć wszystkich wyzwalaczy w swoim domu. Korzystanie z niektórych produktów może pomóc, ale inne kroki są tak samo ważne

Mają alergię, lecz nie astma? Te wskazówki mogą nadal stosować

Niektóre alergeny domowe, które wywołują astmę może również wywołać alergiczny nieżyt nosa (katar sienny) oznaki i objawy, takie jak swędzenie, łzawienie oczu, katar, kichanie. Produkty, które twierdzą, że są przyjazne dla astmy mogą być również pomocne w zmniejszeniu do konkretnych wyzwala alergii. Podobnie jak w przypadku astmy, kluczem do podjęcia decyzji, czy dany produkt może przyczynić się do ustalenia, czy jest to prawdopodobne, aby zmniejszyć narażenie na wyzwalacze, które wpływają na ciebie.

Przy podejmowaniu decyzji, czy kupić produkt, który może przyczynić się do zmniejszenia objawów astmy lub alergii, ważyć potencjalne korzyści z kosztem rozważając specyficznych wyzwalaczy i środowiska. Nie należy polegać wyłącznie na wierzytelności producenta. Zasięgnąć porady lekarza i zrobić badania na własną rękę, aby dowiedzieć się, które produkty są warto spróbować – a które nie.

Źródła wyzwalania sterowania. Dowiedz się, jakie kroki podjąć, aby ograniczyć narażenie na sierść zwierząt domowych, gryzoni, karaluchów, dymu papierosowego i innych rzeczy, które powodują astmy. Użyj filtra powietrza i rozważyć zastąpienie dywan z twardej podłogi;. Czyste regularnie. Regularne, dokładne czyszczenie jest kluczem do utrzymania astmy wyzwala w zatoce. Umyć zabawki i pościel w gorącej wodzie, i próżni w sposób regularny. Za pomocą odkurzacza, który ma wysokiej wydajności powietrza cząstek stałych (HEPA), jeśli to możliwe;. Utrzymanie produkty masz. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na sprzątanie i utrzymanie urządzeń, takich jak odkurzaczy i filtrów powietrza.