chlorek adrenalina

Klasa terapeutyczna: Anafilaksja agenta

Używa Dla Adrenalin Chloride

Farmakologiczna Klasa: adrenergiczne

Klasa chemiczna: Alkylarylamine

Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazano, specyficzne problemy pediatryczne, które ograniczają użyteczność wtrysku epinefryny u dzieci.

Brak dostępnych informacji na temat relacji w wieku do skutków zastrzyku adrenaliny u pacjentów geriatrycznych. Jednak u pacjentów w podeszłym wieku są bardziej narażone na choroby serca związane z wiekiem, które mogą wymagać ostrożność u pacjentów otrzymujących zastrzyk adrenaliny.

Przed użyciem Adrenalin Chloride

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają adrenaliny. To nie może być specyficzny dla Adrenalin chlorkowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Użyj tego leku zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy używać go więcej, nie należy używać go częściej, i nie używać go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione.

Jeśli używasz tego leku w domu, upewnij się, czy którykolwiek z członków rodziny rozumie dokładnie, jak im dać. Ponadto należy poinformować lekarza jeśli pacjent lub osoba sprawująca opiekę ma ciężkie zapalenie stawów rąk. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z lekarzem.

Ten lek jest wstrzykiwany w mięsień tylko swojej zewnętrznej uda. Nie wstrzykiwać leku dożylnie lub domięśniowo swoich pośladków. Aby to zrobić, może zwiększać ryzyko wystąpienia poważnych skutków ubocznych.

Lek ten jest wyposażony w instrukcje pacjentów. Przeczytać i postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami starannie. Zapytaj swojego lekarza, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Lek ten jest wyposażony w autoinjector strzykawki i igły zestawie, który zawiera odpowiednią dawkę leku przepisaną przez lekarza.

Ten lek pochodzi z trenerem autoinjector oraz oddzielne instrukcje trenera użycia. Pamiętaj, aby najpierw poćwiczyć z trenerem wstrzykiwacza przed nagły wypadek alergii zdarza się upewnić, że są gotowe do użycia prawdziwego Adrenaclick®, EpiPen® lub EpiPen Jr® wstrzykiwacza w rzeczywistej sytuacji awaryjnej. Trener autoinjector ma szary kolor (EpiPen® lub EpiPen Jr®) lub beżowy kolor (Adrenaclick®) i nie zawiera jakiegokolwiek leku lub igły.

Nie usunąć niebieski uwalnianie bezpieczeństwa (EpiPen® lub EpiPen Jr®) lub szare zaślepki (Adrenaclick®) na wstrzykiwacza dopóki nie jesteś gotowy, aby go używać. Nie należy wkładać palec, palce lub dłoń na pomarańczowy (EpiPen® lub EpiPen Jr®) lub czerwonej końcówki (Adrenaclick®). Pozwoli to uniknąć przypadkowego wstrzyknięcia.

Być może trzeba użyć więcej niż jednego wstrzyknięcia, jeśli reakcja alergiczna nie lepiej po pierwszym strzale. Jeśli więcej niż 2 zastrzyki są potrzebne do 1 reakcji, jednak te należy podawać tylko pod nadzorem lekarza

Carry leku z tobą w każdej chwili do użycia awaryjnego w przypadku, gdy u pacjenta występuje ciężka reakcja alergiczna.

Należy regularnie sprawdzać zestawów wtryskowych, aby upewnić się, że płyn nie zmienił się jego kolor. Nie należy stosować leku, jeśli płyn zmienił kolor, lub jeżeli istnieją stałych w cieczy.

Prawidłowe użycie epinefryny

Nie używać ponownie pozostałą część medycyny, która pozostała w wstrzykiwacza. Wyrzucić wstrzykiwacza po użyciu go.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Przechowywać zestawów wtryskowych w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Nie przechowywać leku w lodówce lub zamrażarce lub w schowku pojazdu.

Przechowywać wstrzykiwacz w futerale lub rury nośnej w celu ochrony przed uszkodzeniem. Jednakże, rura ta nie jest wodoszczelny. Jeśli przypadkowo upuścić go sprawdzić pod kątem uszkodzeń lub nieszczelności.

Środki ostrożności podczas używania Adrenalin Chloride

Jeśli objawy nie ustępują lub gdy stają się one gorsze, skontaktować się z lekarzem.

Anafilaksja jest reakcja zagrażająca życiu i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Skonsultuj się z lekarzem od razu, lub udać się na pogotowie ratunkowe, jak tylko jest to możliwe, nawet jeśli czujesz się lepiej po zastosowaniu leku.

Ten lek może wpływać na poziom cukru we krwi. Jeśli zauważysz zmiany w wynikach badań krwi lub moczu cukru testów lub jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z lekarzem.

Nie wstrzykiwać leku w swoje ręce lub nogi. Jest już mniej przepływ krwi do rąk i stóp, a adrenalina może uczynić, że gorzej i powodować uszkodzenia tych tkanek. W razie przypadkowego wstrzyknięcia adrenaliny w swoje ręce lub nogi, skontaktować się z lekarzem lub udać się do szpitala pogotowie od razu.

Nie należy przyjmować inne leki, o ile nie zostały omówione z lekarzem. Obejmuje to na receptę lub bez recepty (over-the-counter []) leki OTC i suplementy ziołowe i witaminowe.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Adrenalin Chloride Side Effects

Adrenalina winylu (epinefryny)

Uzyskaj pomoc w nagłych wypadkach natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów przedawkowania wystąpić

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność Rx / OTC Rx i / lub OTC

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Anafilaksja promethazine, Phenergan, EpiPen, epinefryny, Adrenalina, EpiPen 2-Pak

Reakcje alergiczne prednizon, promethazine, Benadryl, triamcynolon, difenhydramina, Phenergan

Astma, ostre albuterol, Ventolin, deksametazon, ProAir HFA, metyloprednizolon, hydrokortyzon

Oral Allergy Syndrome EpiPen, epinefryny, Adrenalina, EpiPen 2-Pak, Auvi-Q, EpiPen Jr.

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia Chloride Adrenalin połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.