atowakwonu (droga pokarmowa) właściwego stosowania

Dawkowanie

Nieodebrane Dawka

Stosować ten lek dokładnie według zaleceń lekarza. Nie należy używać go więcej, nie należy używać go częściej, i nie używać go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione.

Należy przyjmować leku z jedzeniem, aby mógł on działać prawidłowo.

Jeśli używasz płyn doustny

Tabletki atovaquonu może być zgnieciony, jeśli to konieczne, aby łatwiej połknąć.

Ponieważ tabletki atowakwonu i zawiesiny doustne nie powodują takiej samej ilości leku we krwi, tabletki i zawiesina nie może być włączane i stosować w miejscu siebie.

Przechowywanie

Aby pomóc wyjaśnić zakażenia całkowicie zachować przy użyciu leku do pełnego czasu leczenia, nawet jeśli zaczynają czuć się lepiej po kilku dniach. Przerwanie przyjmowania leku zbyt wcześnie, objawy mogą powrócić.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Przechowywać lek w foliowym woreczku do momentu jesteś gotowy, aby go używać. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od ciepła i bezpośredniego światła. Nie zamrażać.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.