aminobenzoesan potasu

Klasa terapeutyczna: szkieletowe agenta

Używa Dla aminobenzoesanu potasu

Aminobenzoesan potasu stosuje się także w leczeniu niektórych typów zapalenie (zapalenie nieropiejące), które występują w takich chorobach, jak zapalenie skórno-mięśniowe, pęcherzyca, choroby Peyroniego.

aminobenzoesan potasu jest dostępny tylko na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. Dla aminobenzoesanu potasu, następujące dokumenty powinny być traktowane

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowe lub reakcja alergiczna na aminobenzoesanu potas lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Chociaż nie ma konkretnych informacji porównując wykorzystanie aminobenzoesanu potasu u dzieci z zastosowania w innych grupach wiekowych, nie oczekuje aminobenzoesan potasu powoduje różne skutki uboczne lub problemów u dzieci niż ma to miejsce w dorosłych.

Starsi ludzie mogą być bardziej wrażliwe na pewne objawy niskiego poziomu cukru we krwi efekt uboczny. Objawy te obejmują splątanie, trudności w koncentracji i bóle głowy. Ponadto, te objawy mogą być trudniejsze do wykrycia u osób w podeszłym wieku niż u młodych dorosłych. Może to zwiększyć ryzyko problemów podczas leczenia aminobenzoesanu potasu.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Przed użyciem aminobenzoesan potasu

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych może mieć wpływ na wykorzystanie aminobenzoesanu potasu. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Upewnić się z lekarzem wie, czy jesteś na specjalnej diecie dowolnym, takie jak o niskiej zawartości sodu lub diety o niskiej cukru.

Weź aminobenzoesan potasu z posiłków lub przekąsek, aby zmniejszyć możliwość niestrawność. Jeśli rozstrój żołądka nadal, skontaktować się z lekarzem.

Dla pacjentów przyjmujących kapsułka lub tabletka postać aminobenzoesan potasu

W przypadku pacjentów z zastosowaniem postaci proszku aminobenzoesan potasu

Dla aminobenzoesan potasu, aby były skuteczne, należy przyjmować codziennie na zlecenie lekarza. To może potrwać 3 lub więcej miesięcy przed rozpoczęciem, aby zobaczyć poprawę swojej kondycji.

Dawka aminobenzoesan potasu będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki aminobenzoesanu potasu. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki aminobenzoesanu potasu, należy przyjąć ją jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Przechowywać butelkę zamkniętą, kiedy nie jest używany. Przechowywać w lodówce. Nie zamrażać.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Przechowywać w postaci płynnej w aminobenzoesan potasu w pojemniku, który jest odporny na działanie światła, na przykład pojemnika z bursztynowego szkła, pojemnika metalowego lub pojemnika z tworzywa sztucznego, że nie można zobaczyć przez. Wyrzucić niewykorzystaną część ciekłej postaci aminobenzoesanu potasu.

Podczas stosowania leku aminobenzoesan potasu, ważne jest to, że lekarz sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt.

Skonsultuj się z lekarzem od razu, jeśli nie można jeść normalnie podczas robienia aminobenzoesan potasu powodu nudności, utrata apetytu, lub z jakiegokolwiek innego powodu. Biorąc aminobenzoesan potasu, jeśli nie jadamy zwykle przez kilka dni może spowodować niski poziom cukru we krwi (hipoglikemii).

Jeśli objawy niskiego poziomu cukru we krwi (hipoglikemia) pojawia się, należy przerwać stosowanie leku aminobenzoesan potasu, jeść ani pić coś zawierającego cukier i skontaktować się z lekarzem od razu. Dobrym źródłem cukru cukier stołowy są mieszane w wodzie, kostki cukru, sok pomarańczowy, syrop kukurydziany, lub miód. Jednym z popularnych źródłem cukru jest szklanka soku pomarańczowego zawierającego 2 lub 3 łyżeczki cukru stołowego.

Prawidłowe użycie aminobenzoesanu potasu

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria N Nie sklasyfikowano

Środki ostrożności podczas korzystania aminobenzoesan potasu

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Suplementacji diety multiwitaminowy, tran, biotyna, Lovaza, Q10, kwas askorbinowy, wapń / witamina D, koenzym Q10, Probiotic Formula, omega-3 wielonienasycone kwasy tłuszczowe, cynk, Caltrate 600 + D, Citracal + D, Metanx, alfa-liponowy kwas pirydoksyny, dekstroza, Osteo Bi-Flex

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia aminobenzoesan potasu połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.

aminobenzoesanu Side Effects potasu

aminobenzoesan potasu