10 IBD pytania zadać przy następnej wizycie

Jeśli masz IBD, prawdopodobnie masz wiele pytań IBD. Zapisz te 10 pytań IBD zadać podczas następnej wizyty.

Ilość czasu trzeba omówić choroba zapalna jelit (IBD) pytania z lekarzem prawdopodobnie ograniczony. Można udać się do lekarza, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń układu pokarmowego (gastroenterologa) tylko raz w roku. Plus, terminy mogą być krótkie, a dobry kawał czasu będzie prawdopodobnie obejmować egzamin i pytania z lekarzem w zakresie objawów, leki i aktualnych przyzwyczajeń. Aby zmaksymalizować czas i uniknąć sidetracked, zrób listę pytań, IBD, które mają zostać odebrane. Czy to na długo zanim zmieni się w szpitalnej koszuli.

Poinformować lekarza, że ​​masz listę pytań IBD na początku powołania tak, że on lub ona może zaoszczędzić czas, aby zająć swoje obawy. Lista pytań IBD z najważniejszych do najmniej ważnych w przypadku skończy się czas.

Oto kilka podstawowych pytań IBD, które można zadać. Zmodyfikować tę listę na podstawie własnej wyjątkowej sytuacji

Rób notatki jako lekarz odpowiada na pytania IBD. Terminy często zawierają dużo szczegółowych informacji, więc nie jest to dobry pomysł, aby polegać na swojej pamięci, aby to wszystko uchwycić. Należy także rozważyć wprowadzenie członka rodziny lub przyjaciela ze sobą. Następnie porównać notatki jak najszybciej po powołaniu. Ta osoba może pamiętasz coś, czego brakowało lub zapomniałem.